| پزشک برتر | بانک اطلاعات جامعه پزشکی کشور با پزشکان – پزشک برتر | بانک اطلاعات جامعه پزشکی کشور

سخنی با جامعه پزشکی

این اطلاعات نیست که همواره دستخوش تغییر است، روش‌های کسبِ‌ اطلاعات نیز دائم در حال تغییرند و همه چیز در حال جایگزین شدن با روش‌ها و ابزارهای جدیدتر است. اطلاع‌رسانی نیز به عنوان یک دانش مستقلِ تخصصی، از این قاعده مستثنا نیست. مفتخریم با سابقه 15 ساله در عرصه تبلیغات و اطلاع‌رسانی و هم‌چنین چندین دستاورد موفق در تدوین و چاپِ دانشنامه و آمارنامه‌‌های تخصصی، بار دیگر تجربیات این موسسه را به‌ همراه دانش روز مهندسیِ اطلاع‌رسانی، در اختیار جامعه پزشکی قرار دهیم.

در تدوین «کتاب جامع پزشک برتر» تلاش شده است با رعایت تمام استاندارهای علمی، نظری و بصری، ارائه‌ای از اطلاعات جامعه پزشکی بر مبنای سهولت استفاده، ارتباط سریع و اطلاع‌رسانی صحیح برای مخاطب عام داشته باشیم. این مهم بدون همکاری و حمایت وزارت بهداشت و درمان – خصوصا سازمان نظام پزشکی – و همچنین وزارت ارشاد و اسلامی به عنوان متولی اصلی حوزه تبلیغات و اطلاع‌رسانی در کشور امکان‌پذیر نبود.

مدیریت و بروزرسانی اطلاعات متغییر، یک فرایند تخصصی، دائم و پیوسته است. همواره آماده هستیم اطلاعات مرکز درمانی یا خدمات پزشکی شما را بروزرسانی یا به مجموعه پزشک برتر اضافه کنیم تا در نسخه‌های آتی در اختیار عموم افراد جامعه قرار گیرد. کافیست از طریق مراجعه به وب‌سایت پزشک برتر (www.pezeshk-bartar.com) با ما تماس حاصل فرمایید.