بانک اطلاعات جامعه پزشکی کشور | پزشک برتر با شهروندان - پزشک برتر

سخنی با شهروندان…

جستجو و پرس‌وجو صرف‌نظر از موضوع، زمان یا مکان همواره دغدغه و هزینه‌های خود را در پی دارد، یک پرس‌جوی ساده – مثلا یافتن دندانپزشک – وقتی با بیماری، کمبود وقت یا عدم دسترسی به منابع موثق همراه شود، هزینه‌ی مالی، روانی مضاعف و گاه غیرقابل جبرانی را به فرد تحمیل می‌کند. «سهولت دسترسی به اطلاعات به اندازه خود اطلاعات اهمیت دارد» تسهیل کردن مسیر دسترسی به پزشکان، داروخانه‌ها و مراکز درمانی از طریق ارائه یک بانک اطلاعات جامع و قابل استناد، مهم‌ترین هدف گردآوری و تدوین «کتاب جامع اطلاعات پزشک برتر» است.
دسترسی به اطلاعات مراکز درمانی و پزشکان با دسته‌بندی موضوعی مناسب شما را قادر می‌سازد استفاده از خدمات حوزه سلامت را تنها به گزینه‌‌های قبلی یا در دسترس خودتان محدود نکنید. گزینه‌های بیشتر همواره قدرت انتخاب و فرصت ارزیابی بیشتری به شما می‌دهد، این مهم تنها منوط به این مجموعه نیست. فرهنگ استفاده موثر از اطلاعات برای هر انتخاب و تصمیم مهمی، تاثیر غیرقابل انکاری بر روی نتایج آن دارد.
در گردآوری، تدوین و ارائه این کتاب تمام توان و تجربه خود را به کار گرفتیم که علاوه بر رعایت استاندارهای پزشکی، با توجه به معیارهای اطلاع‌رسانی صحیح و آسان، مجموعه‌ای عاری از پیچیدگی‌های تخصص ارائه کنیم. امید است این مجموعه گامی باشد برای پیشی گرفتن فرهنگ پیشگیری نسبت به درمان.