بانک اطلاعات جامعه پزشکی کشور | پزشک برتر کتاب پزشک برتر - پزشک برتر

کتاب پزشک برتر


«سلامتی تاجی است بر سر انسان‌های سالم، که فقط افراد بیمار آن را می‌بینند»

آنچه تحت عنوان «کتاب مرجع پزشک برتر» پیش‌روی شماست، برگرفته از یک ضرورت مهم در حوزه اطلاع‌رسانی اجتماعی و به تبع آن تلاش، هماهنگی و پیگیری هدفی است که از بطن نیاز همه افراد جامعه به مقوله سلامت و درمان به‌دست آمده است. تسهیل، دسترسی و یافتن نزدیکترین پزشک، مرکز درمانی و داروخانه در کمترین زمانِ ممکن،  هدف  اصلی کتاب و ارزشی است که بانک اطلاعات «پزشک برتر» برای شما خلق می‌کند.

«پزشک برتر» یک سامانه اطلاع‌رسانی و بستر یکپارچه شامل کتاب، وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل است که توزیع  اطلاعات و انتشار محتوا در آن یکسان و به موازارت هم صورت می‌گیرد. در صورتی که تمایل دارید، علاوه بر کتاب، این دانشنامه را همیشه همراه خود داشته باشید کافیست  به سایت پزشک (pezeshk-bartar.com) برتر مراجعه کرده و برنامه موبایل هوشمند (اندروید) این سامانه را دریافت و نصب کنید.

تلاش شده این کتاب علاوه بر جامعیت و استناد محتوا، به عنوان یک رسانه مکتوب خدمات و زحمات متمایز فعالان حوزه سلامت را به نحوی شایسته‌تر اطلاع‌رسانی نماید. پزشک برتر دارای شماره مجوز …….. از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط کانون آگهی و تبلیغات حاشیه‌گرافیک چاپ و منتشر شده است.

تمام مراکز معرفی شده در مجموعه «پزشک برتر»  دارای مجوزهای قانونی لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستند، از آنجایی که پزشکی و سلامت یک حیطه کاملا تخصصی است، انتظار می‌روند نسبت به تطابق تخصص‌های ذکر شده با نیاز فعلی دقت لازم صورت گیرد.  معرفی در این مجموعه هیچ‌گونه مسئولیت حقوقی و اخلاقی برای پدیدآورنده ایجاد نمی‌کند.

گردآوری، دسته‌بندی، طراحی و ارائه محتوای پزشک برتر با حداکثر دقت و هماهنگی با استاندارهای سازمان نظام پزشکی و نیازهای بیماران انجام شده است، با این حال کتاب را خالی از اشکال نمی‌بینیم. قطعا نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما بهترین راهنمای ما در ارتقاء نسخ بعدی خواهدبود. لطفا نظرات ارزشمندتان را از طریق پست الکترونیک info@ pezeshk-bartar.com برای ما  ارسال فرمایید.